2016. nov 30.

Hatalmas meglepetések a Labdarúgó Magyar Kupában !!!!

írta: sporthungaria

A Labdarúgó Magyar Kupa 8.fordulójában immár a legjobb 16 közé kerülés volt a tét .

2016.november 29.-én kedden kezdetét vette a Labdarúgó Magyar Kupa 8. fordulója ,ezen játéknapon a Mezőkövesd együttese simán búcsúztatta az NB III.- as REAC csapatát , míg a Vasas rendesen megizzadt az ETO ellen és csak a rendes játékidő után , a 92.percben sikerült eldönteniük a mérkőzést Jevgen Pavlov találatával.

Hatalmasat küzdött az ETO , a Vasasnak csak az utolsó pillanatban sikerült a továbbjutás ...

A szerdai játéknapon több élvonalbeli csapatot sikerült meglepnie ,majd búcsúztatnia alacsonyabb osztályú ellenfelének.
A Szombathely Haladás büntetőpárbajon bukott el az Érd otthonában ,a Videoton a Budafokon botlott ,az MTK -t pedig a Dorog együttese küldte haza.

Hatalmas meglepetésre a Budafok búcsúztatta a Vidit a kupából...

Hozta a kötelezőt és ezzel simán tovább jutott a Diósgyőr és a Budapest Honvéd is .Nyerni tudott az NBI sereghajtója is, a Gyirmót a Kecskemétet verte ki a kupából ,ezzel ők is a legjobb tizenhat közé kerültek.

A DVTK csapata nem csak a bajnokságban ,de a kupában is kezd magára találni ...

A késő délutáni/esti meccsek közül a Kozármisleny Újpest elleni találkozója a rendes játékidőben 1-1-es döntetlent hozott ,az ezt következő hosszabbításban nem bírtak egymással a felek , végül büntetőkkel dőlt el a továbbjutás sorsa .A tizenegyes párbaj után 3 : 5 -ös összesítéssel végül az Újpest csapata jutott tovább a nyolcaddöntőbe.

Csak büntetők után sikerült legyőznie a Kozármislenyt a lila-fehéreknek...

A mai nap utolsó mérkőzésén a Puskás Akadémia fogadta a Ferencvárost Felcsúton a Pancho Arénában. A fővárosi zöld-fehérek a 28.percben vezetést szereztek Marco Djuricin találatával ,amire a második játékrész 66.percében Tischler Patrik válaszolt a hazaiak részéről . A mérkőzés további részében itt sem bírtak el egymással a csapatok , a rendes játékidő után itt is hosszabbítás következett .A 106.percben Busai Attilával szabálytalankodtak a tizenhatoson belül ,ezzel büntetőhöz jutott a Fradi , amelyet aztán Gera Zoltán értékesített, végül ezzel a tizenegyes góllal sikerült a Ferencvárosi továbbjutás a Magyar Kupa 9.fordulójába.

Parázs meccsen sikerült kiharcolnia a Fradinak a továbbjutást Felcsúton...

PUTNOK FC - DIÓSGYŐRI VTK : 1-4

ÉRDI VSE - SZOMBATHELYI SWIETELSKY-HALADÁS : 3-3 (BÜNTETŐK UTÁN : 5-3)

KECSKEMÉTI LC - GYIRMÓT FC GYŐR : 0-2

HR-RENT KOZÁRMISLENY - ÚJPEST FC : 1-1 (BÜNTETŐK UTÁN : 3-5)

PUSKÁS AKADÉMIA FC - FERENCVÁROSI TC : 1-2

Szólj hozzá

sopron mlsz kecskemét hatvan kupa cegléd mezőkövesd szolnok haladás ménfőcsanak újpest videoton ferencváros baktalórántháza vasas mtk budafok celldömölk reac honvéd érd diósgyőr zte eto kozármisleny putnok gyirmót bicske szentlőrinc dorog magyarkupa mk csákvár puskásakadémia magyarkupa8.forduló labdarúgómagyarkupa balmazujváros kaposvárirákóczi